שער כניסה מאלומיניום – כל היתרונות

מאז ומעולם היוו שערי כניסה מאלומיניום את הדובדבן שבקצפת עיצוב הבית, וכאשר מתכנני בתים ואדריכלים מגיעים לשלב הסופי של העיצוב: בחירת השער הם לא חושבים פעמיים ופונים לאלומיניום שמוכיח את עצמו שוב ושוב כחומר עמיד וגם ידידותי לכל מעצבת ומעצב באשר הם.

אינו מצריך תחזוקה

שער אלומיניום אינו מצריך תחזוקה. שער כניסה מאלומיניום, למשל, יכול להיפתח ולהיסגר על ידי השכנים או הדיירים בלי חשש לצבירת חלודה. השקתם את הגיבה ושכחתם את השער סגור, וללא עטיפתו בניילונים נגד מים? לא קרה כלום, הוא יתפקד ממש כמעט כמו שער מנירוסטה. לעתים רחוקות מאד, וגם אז – לאחר שנים רבות ביותר הוא עלול לפתח קורוזיה קלה, שגם היא ניתנת להסרה באמצעות ניגוב פשוט עם סקוץ' מטבח בסיסי ביותר. למעט פעולה זו, שצריכה להיעשות, כאמור, רק לאחר שנים ארוכות, השער פשוט אינו מושפע מנוזלים כלל.

אינו דוהה

שער אלומיניום אינו דוהה. באתם לחנות? לא התרצתם מהצבע שהצגנו לכם? נשלח את השער לצביעה ונקרא לכם שוב. חוששים מכך שזה שער שנמרח עליו צבע? אין ממה לחשוש כאשר זהו שער מאלומיניום. שער כניסה מאלומיניום יישאר חלק עם הצבע החדש, ממש כאילו זה היה הצבע המקורי של המתכת בה השתמש היצרן. השער במתכונתו החדשה יכול להישאר למשל זמן רב מאד, ללא חשש מבלאי דהייה כלל.

אינו סופח צבע

לכם נמאס מצבע השער והחלטתם לצבוע באמצעות תערובות צבע למשטחי אלומיניום? זו פעולה בטוחה ביותר שלא גורמת לספיחה. בשונה מסלעים כמו טרה קוטה, שבמשך שעות בודדות סופחים צבע ולכן לא ניתן בכלל למשוח אותם בצבע, באלומיניום הצבע הוא כמו כפפה ליד. צבעתם? אין זכר לצבע הקודם, פשוטו כמשמעו. לכן, אתם לא צריכים לעקור את השער ולשלוח אותו ליצרן, אלא יכולים לערבב תערובת צבע לגמרי לבד ולשנות בעצמכם ללא חשש את המראה של שער האלומיניום מבלי לחשוב אפילו בכיוון של ספיחת צבע ועבודה לריק.

אחריות ושירות מיטביים לכל שער שנרכש

אצלנו תזכו לתעודות אחריות ושירות עבור כל שער שנרכש. שירות מכל הסוגים זמין עבור כל סוגי התקלות. צרו קשר ונגיע לסייע לכם!