שערים

אנו מתמחים באפיון כל סוגי השערים ללקוחות ובייצורם או שיווקם על פי הזמנה. השערים שלנו הם שערי ברזל יוקרתיים המבוססים על חומרי ברזל כמו טי בון יצוק וברזל מגולוון מוגן חלודה. כשהשערים שלנו משמשים להגנת המבנים שלכם תהיו בטוחים שהם מוגנים 100%.
 
מספר עובדות על שערים
 
שערים יכולים להיות חשמליים או להישאר מכניים. במידה ותתקינו שערים חשמליים, בחנות של מנועים לשער החשמלי אסור יהיה לספק לכם מנוע שבגללו לא תוכלו לעצור ידנית את השער. עצירה ידנית היא חלק מדרישות התקן. ביננו, גם אתם לא הייתם רוצים שהשער שלכם יטוס לכיוון המגרעת שלו מבלי שתוכלו לעשות כלום בנידון, תוך סיכון עוברים ושבים. גם אובייקטים שלא נראים כמו שערים מלכותיים – כמו למשל פסי ברזל או קורות קונזוליות נחשבים, בהגדרה, שערים ומשווקים על ידנו.
 
שערים

התאמת השער המבוקש לאתרך
 
כאשר החברה שלנו נותנת ייעוץ איזה שער יש להתקין במבנה - היא עושה זאת על פי אמות המידה הבאות: התאמת עיצוב השער לעיצוב הגדר, התאמת עיצוב השער לעיצוב הסביבה הטבעית, שימוש בחומרי בוטיק בלבד שאינם מחלידים ואינם מתבלים בקלות, והתקנת מנעול שער שיאפשר בבוא העת להפכו לשער עם פתיחה חשמלית, ובמקרה של שער ליישובים ומפעלים – לשער עם הנעה חשמלית. ברוב המקרים הללו, הצרכן מראש מזמין גם את ההנעה החשמלית ולא משאיר את השער מכני.
 
אמצעי גילוי וחישה לשערים
 
חלק מן השערים אינם מכילים כלל אמצעי גילוי וחישה אלא מופעלים על ידי השומרים באמצעות לחיצה על כפתורי פתיחה וסגירה. חלקם עובדים על זיהוי נפח בתנועה ולאחר מכן זיהוי אמצעי ראייה כלשהו. ללא אמצעי זיהוי הראייה, השער ייפתח גם כלפי פולשים – מה שלא הייתם רוצים שיקרה. אופן פעולתו של שער תקין היא קודם כל לזהות את הגוף בתנועה ולאחר מכן לזהות מזהה חד ערכי שיאפשר או לא יאפשר  את פתיחתו: למשל מספר הרכב או אמצעים ביומטריים כלשהם, במידה ומדובר בשער שמבקר כניסת בני אדם. בשערי חניונים, נהוג להתקין גם מזהה QR, אשר מזהה כרטיסי חנייה מקודדים ב- QR ומשחרר נהגים ששילמו על חנייתם.
 
למידע על שערים צרו קשר עם חברת הבוטיק למכירת והתקנת שערים!