פרגולות עץ - השוואת מחירים

אפילו אם אתם בעלי ידי זהב, לא תוכלו לבנות פרגולות העשויות עץ. בנייה של פרגולה, חייבת בניסיון רב. רק פרגולות מבית בול עץ המתמחה בבניית פרגולות, עשויה לבנות ולהתקין את הפרגולה בחצר ביתכם. יש לבדוק לפני פרגולות עץ – השוואת מחירים, כך שיהיה לכם מושג בסוג הפרגולה הרצויה לכם. ההבדל במחירים  של פרגולות העשויות עץ, טמון בסוג העץ ובעבודה וכן, בגודל של הפרגולה. למשל, פרגולה שתהיה גדולה יותר, תעלה יותר. עץ שיהיה חזק ועמיד יותר בפני תנאי מזג האוויר- משמע, עץ איכותי, יהיה כמובן יקר הרבה יותר, מעץ שהוא פשוט יותר, כמו עץ האורן למשל. היופי והאיכות וכן, הפרקטיות של הפרגולה, הם גורמים חשובים ביותר.

ייעוץ מקדים לפני החלטה בסוג הפרגולה הרצויה לכם

יש לציין, כי תמיד כדאי, כי אדם המתמחה בבניית פרגולות כמו חברה שתשלח איש מקצוע, יהיה עדיף, לפני שתבחרו פרגולות עץ – השוואת מחירים. יש הבדל גם בין פרגולות תלויות ופרגולות קבועות והייצור וההתקנה הבטיחותית הם שני הדברים החשובים. שינם חומרים שיש לחשוב לפני שאנו בונים  פרגולה העשויה עץ. ייתכן ולבעל המקצוע, לאחר שיגיע ויבדוק את נתוני החצר שלכם, יהיה רעיון מעניין  שתשמחו לאמץ. ניתן להוזיל את העלויות של הפרגולה, באמצעות הנחת משטח של במבוק במקום עץ, או לוותר על ציפוי הצבע. אלה הם מסוג הדברים, שעשויים להוזיל אותה. פרגולות העשויות מעץ, אהובות על הרבה ישראלים, בגלל המראה הכפרי והחמים שמתאים לסוג גינה כפרי שיש בו גם דק. השילוב של האלמנטים הללו, עשוי לגרום לפרגולה להיראות מושלמת בגינה שלכם.

מדוע פרגולה מעץ תלויה היא יקרה חותר?

פרגולות עץ תלויות, הן מסוג הפרגולות היקרות יותר, משום שבנייתן והתקנתן, היא מורכבת יותר. פרגולות אלה, אינן מתאימות לכל מקום והן נתמכות ע"י כבל העשוי ברזל. פרגולה זו, היא עדינה יותר במראה מאשר פרגולה העשויה מעץ מאסיבי. כדאי לבצע סקר של פרגולות עץ – השוואת מחירים, כך שתדעו מה התקציב שעומד לרשותכם, אך לא לפני שמדדתם את המקום בו אמורה להיות הפרגולה.