המדריך לרכישת מעקות עץ לבית

רכישת מעקות עץ לבית מחייבת ידע מוקדם, אשר באמצעותו תוכלו למצוא בדיוק את המעקה שמתאים לכם. כאן נלמד אתכם כיצד לרכוש את המעקה, כיצד להכין את התשתית לרכישתו וכיצד להשתמש בו לחידוד עוצמתי במיוחד של עיצוב הבית. כל מה שרציתם לדעת על בחירת מעקות ולא העזתם לשאול – כעת בעמוד אחד עם כל מה שתצטרכו לדעת.

לקחו את מידות המעקה

שימו לב שגובהו חייב להיות לפחות 1.05 מ'. אם יספרו לכם בחנות שזה מצריך הגבהה מהקרקע, חשוב להקפיד שהיא לא יותר מ- 10 ס"מ, אחרת אתם חורגים מהתקן המותר. המידות צריכות להתייחס גם לחלק הארוך של המעקה, ואת זה עושים באמצעות מדידה ישרה של הקיר לו נזקק המעקה, ולאחר מכן מדידה בשיפוע. יש למסור בחנות את 2 המידות על מנת שיסופק לכם מעקה מתאים.

בחרו את צבע המעקה

מעקה הוא אחד מהאלמנטים המרכזיים בבית, ולכן לבחירת הצבע שלו חשיבות מרובה ונעלה. אנו ממליצים לבחור את צבע המעקה בהתאם למרקם הגוונים השולט בבית. למזלכם, עץ הוא חומר קל מאד לצביעה ללא ספיחת צבע וללא דהייה, ולכן אם לא תמצאו את עיצוב העץ הכפרי מתאים לבית שלכם, ניתן לצבוע אותו בשלל צבעים, כולל בגוונים לבנים מודרניים או אפילו אפורים אם תידרש פעולת צביעה כזו.

בחרו את צורת המעקה

גם הצורה צריכה להתבסס על הצורות האקטואליות המופיעות בסביבתו בחלל החדר. ניתן לבחור צורות עגולות או מרובעות, מלבניות או מדורגות. חשוב לעשות זאת לא בחופזה אלא תוך מחשבה יתרה על הצבת המעקה בבית והתאמתו למרחב. מומלץ מאד להיעזר במעצב פנים אשר יטביע את חותמו על הבחירה שלכם ויסייע לכם להגיע לחקר האמת באופן בחירתכם את המעקה.

עצבו את מעקה העץ בדרך המתאימה ביותר

מעקה עץ ניתן להשאיר כמו שהוא על בסיס קורה ועמודים בלבד. לחילופין, ניתן לעגן אותו בבסיס זכוכית. חשוב שבחירת עיצוב המעקה תהיה מתאימה לחלל הבית, ועל כן גם בסוגיה זו – מעצב פנים יידרש לסייע לכם על מנת למצוא את המעקה המתאים ביותר לחלל שלכם.

למידע נוסף על מעקות עץ לבית – פנו אלינו ונשמח לסייע בתהליך הבחירה!