מהם הטרנדים בבחירת החומרים ליישום פרגולות?

בוני פרגולות? להלן הטרנדים החמים שישמשו אתכם לבניית התקן ההצללה הנכסף. כשבונים פרגולה, בין אם זה לבי שלכם, ובין אם אתם עוסקים בכך בשוק הפרטי, חשוב להישאר נאמנים למותגים ולטרנדים. אולי משהו שמאד הקשה עליכם לעבוד יכול כעת להיות מיושם בקלות הודות לטרנד? דווקא בתחום מכני כמו פרגולות, חידושים נראים חדשות לבקרים. כאן, נספק לכם מידע על קצה המזלג ממה שעיניכם צפויים לראות בתחום הפרגולות.

תושבת חיצונית

מקובל שתושבת היא החלק האימננטי של הפרגולה ולא החיצוני. כפי שמכשיר חשמלי מורכב מנגדים ודיודות, פרגולה מורכבת מתושבות וזה כביכול לא צריך לעניין אף אחד. יחד עם זאת, לא כולנו בונים מקצועיים, וחלקנו רק התחיל להתעניין בתחום. לשם כך, קיימות תושבות חיצוניות אשר הברגים שלהן נשארים מכוסים – מחוץ לפרגולה על הרצפה שלכם. טעיתם במנסורציה של הפרגולה והיא עקומה? פרקו את התושבת הסוררת וישרו אותה במקום לפרק את הפרגולה כולה ולשרטט מחדש.

סנטף

הסנטף הוא אמצעי כיסוי הגג האולטימטיבי. הוא מונע גשם, מונע רטיבות, הרעש שהוא עושה כשטיפות הגשם והברד פוגעות בו מינימלי. בנוסף הוא יפה, ומבוסס על שלל צבעים בעלי גוון מבריק, ולא בהכרח צבע שקוף. לכן, הסנטף הוא כלי עזר לעיצוב ולא רק לציפוי גג הפרגולה. לסנטף יש לצרף גם בורגי סנטף שתפקידם כפול: לחבר את הסנטף לגג הפרגולה ולחבר חלק סנטף מסוים לחלק אחר, במידה וקניתם כמה משטחי סנטף. הברגים הראשונים הם ברגים קצרים והברגים השניים הם ברגים ארוכים.

רפפות

רפפות הן פלטפורמות גג הפרגולה הכי פופולריות כיום. צורתן כצורה של תריס אופקי, אשר מותקן כמו תקרה בבית. בדרך כלל ניתן לקנות זוג רפפות מלבניות לפרגולה או 4 רפפות ריבועיות. את הרפפות ניתן לקנות בצבעים שונים, וליצור פרגולה מחולקת המבוססת על עיצוב מורכב.

ידית רפפות

ידית מכנית שתפקידה לפתוח ולסגור את הרפפות. זהו פיתוח ישראלי הנמכר כמעט בכל מקום בעולם. ידית הרפפות מחליפה, למעשה, את הפרגולה החשמלית ומאפשרת לכם לשלוט לבד בתריסים שלכם בפרגולה. 

למידע נוסף על טרנדים בבחירת חומרים ליישום פרגולות ניתן לפנות אלינו י מ תעשיות ואנו נפיק לכם את הנדרש!