חלונות בלגיים בעיצוב יוקרתי

חלונות בלגיים היוו מאז ומתמיד סמל לדינאמיות מול סטטיות, חדשנות מול שמרנות. מאידך, המראה השקוף שלהם, המלווה בפרופיל המתכתי והצורה המלבנית – לא משאיר מקום לספק שיש כאן דינאמיות והקרנת אווירה מודרנית. מאידך, החלון הבלגי היה בשימוש מאז ומעולם באירופה, ויש בו מן השמרנות, אך פחות כשמדובר בחלונות המודרניים. בימי ראשית המאה ה- 20, עת החלון הזה החל להיות בשימוש באירופה, היו לו מאפיינים מאד ברורים ומאד מדויקים: הפרופיל היה עשוי מברזל בלבד, והתצורה שלו הייתה מאד עבה ביחס לזגוגית. כיום ניתן לראות שיש גם פרופילים חלביים ודקים, כשהזגוגית מקבלת את מרכז הבמה. אם אתם מעוניינים לדעת אלו חלונות בלגיים בעיצוב יוקרתי יתאימו למבנה שלכם, להלן מקבץ הנחיות זריז אשר ינחה אתכם.
 
היפגשו עם מאפיין חלונות בלגיים
 
המאפיין יושב בחנות המשווקת חלונות בלגיים. הוא יבחן את הבית שלכם באמצעות תמונות או ביקור בית, ויוביל אתכם לקראת רכישת חלונות בלגיים ברמת בוטיק המתאימים לבית שלכם. כשרוכשים חלונות בלגיים חשוב להקפיד על:
 
* מבנה הזגוגית - כפולה, מחוסמת, עם ואקום, וכד'.
 
* מבנה הפרופיל - מברזל, מאלומיניום או מעץ. האם צורתו תהיה מעוגלת או מלבנית?
 
* עובי הפרופיל לעומת הזגוגית - בגובה הזגוגית, עבה יותר במעט מהזגוגית, הרבה יותר עבה ממנה.
 
מאפיין חלונות בלגיים יוכל לסייע לכם להגיע לנוסחה המושלמת של החלון הבלגי הרצוי לכם.
 
בחרו את האופטיקה של הזגוגית
 
עניין נוסף שצריך להעסיק אתכם הוא המבנה האופטי של הזגוגית. ישנן זגוגיות אשר מבעדן ניתן לראות מה קורה בתוך הבית וישנן זגוגיות בהן זה לא ניתן, ורק אתם נהנים מחלון כלפי חוץ. את זאת יש לבחור על פי הצרכים והנתונים של הבית שלכם. אם החלון הבלגי צופה לרחוב, ברור שההעדפה תהיה חלון חד צדדי, אבל אם בכל מקרה החלון הבלגי מפריד בין הבית לבין החצר שלכם, החלון הדו צדדי יהיה עדיף על מנת שתוכלו להציץ על החצר כשאתם נמצאים בבית ועל הבית כשאתם נמצאים בחצר בחוץ.
 
התחקו אחר קישוטים עבור הזגוגית
 
זגוגית של חלון בלגי ניתן לעטר עם התזת חול, ויטראז'ים צבעוניים וכד'. עיטור הזגוגית מקנה לה אופי מיוחד, בנוסף לעצם היותה חלק מפרופיל אלומיניום בלגי. לקוחות רבים בחרו לעטרה ולא להשאירה בתצורת ברירת המחדל.