דלתות כניסה בהתאמה אישית

רבות דובר על דלתות כניסה בהתאמה אישית, אך לא הרבה יודעים מהי חשיבותה היום, לעומת מה שהיה בעבר. אם בעבר, הדייר – שקיבל משכנתא ובכך זיכיון לקנות בית חדש מיהר לבנות אותו, לעתים בליווי הבנק ולעתים בלעדיו, הוא השאיר את מלאכת בחירת והתקנת דלת הכניסה לקבלן, שלרוב בחר את אותה דלת לכל בית שהוא בונה, והחידוש לא נראה באופק. כיום ההתייחסות היא שונה: זה מוצר שהוא לא רק אבטחתי אלא גם עיצובי, ופספוס הזדמנות לעצב את הבית באמצעות דלת כניסה מעוצבת הולך ונעשה נדיר עם חלוף השנים. לכן, על מנת שהבית שלכם יצדיק את שווי השוק שלו, חשוב לבחור בקפידה את דלת הכניסה, ולהסתייע במומחים לשם ביצוע בחירה זו.

חברת מומחים תסייע לכם לבחור דלת כניסה מותאמת אישית

החברה תסייע לכם לבחור פלטה פנימית, פלטה חיצונית, פרזול, מעטפת ומשקופים. החברה תבחן זאת גם על פי שאיפותיכם העיצוביות וגם על פי עיצובו הקיים של הבית, במידה והדלת נרכשת עבור בית בנוי, ולא בטרם הוא נבנה. בחברה יושבים מעצבים מקצועיים בעלי ידע בוטיק וכושר מחשבתי עיצובי רב על כל פרט בדירה.

התקנה תסופק לכל דייר או משפחה שקנו דלת כניסה

ההתקנה תכלול את כיוון הדלת והטבעתה על ציריה, התקנת המשקופים והתקנת המוצרים הנלווים כמו חורי הצצה, ידיות דחיפה ופתיחה, ועוד. מובטחת התקנה מקצועית שתיעשה על פי אמות מידה יסודיות בלבד, ועל בסיס ניסיונה הרב של החברה בתחום זה. בתום ההתקנה, תיבדק הדלת, יזוהו ליקויים ויתוקנו באופן מידי. בסופה של העבודה, תובטח לכם דלת יציבה ובטוחה, המתאימה מאד לעיצוב ביתכם.

"רב מגן" דלתות כניסה בהתאמה אישית

רב מגן מספקת את השירות בו תותאם לבית שלכם דלת כניסה באופן יסודי ומקצועי. לשירות דלתות הכניסה הטובות בישראל תתווסף גם התקנה מקצועית של טכנאים בעלי ניסיון אשר יחסכו לכם זמן רב על התקנה לאחר קנייה מהמתחרים. בנוסף, החברה תצייד אתכם בכתב אחריות המבטיח תיקון בעת עיוות, הגבהה או יציאה מכיוון של הדלת, בתנאי שהליקויים התרחשו במהלך תקופת האחריות, ולא לאחריה.

צרו קשר עם "רב מגן" להטמעת דלתות כניסה בהתאמה אישית בבתיכם ובדירותיכם!