גדרות

גדרות משמשות להגנה על חוות ושטחים פתוחים מפני פולשים, כולל חצרות של בתים פרטיים בשכונות בצדי העיר או הכפר. רכישת גדרות ברזל משפרת לאין ערוך את איכות ההגנה שלכם ותתפלאו – גם את איכות העיצוב. גדר הברזל של היות איננה גדר הברזל של פעם והיא אפילו מגנה על עצמה מפני חמצון וחלודה אם עובדים עם ברזלים מגולוונים.

מסגריית בוטיק תעצב עבורכם גדרות בהזמנה אישית
 
גדרות ברזל אנכיות בעיצוב אורבני, גדרות ברזל אופקיות בעיצוב חוות כפרי, גדר תללית, גדר איסכורית למתחמי בנייה – הכל אנו מעצבים ומייצרים במסגרייה. אנו יוזמים עיצובי גדרות משלנו או מסתמכים עם עבודת אדריכל המתממשת על פי מקט.
 
אספקת הגדרות לכל סוגי הלקוחות
 
אנו עובדים עם אדריכלים, יזמים, קבלנים ואפילו עם לקוחות ביתיים סופיים שעיצבו לבד את הגדר ומסרו לנו את עבודות ההכנה. כאשר גדרות מעוצבות אצלנו הן גם עמידות וגם מתאימות לעיצוב הלקוח. ברוב המקרים, למעט בחריגים, אנו משתמשים בברזל מגולוון ובכך מונעים הצטברות חלודה ומקיימים את שמירת יופייה של הגדר לפרק זמן ארוך טווח.
 
צביעת גדרות ושינויי צורה לברזל
 
אנו מתמחים בעיצוב גדרות מיוחדות בצבעים לא שגרתיים ובצורות מעניינות ביותר. כבר בעיון בקטלוג שלנו ניתן להתרשם כי חלק ניכר מהגדרות – הן להגנה על חצרות בתים קטנות והן להגנה על חוות ושטחים חקלאיים – עוצבו באופן שנדיר למצוא אותו בארץ, והכל פרי רעיוננו. אדריכלים פנו אלינו אף הם, עם עיצוב גדר משלהם ובכל פנייה ייצרנו להם את הגדר שהוזמנה בהתייחס לסוגי הברזל שנדרשו ולצבעים שהוזמנו.
 
תנאי אספקה ומחירים נוחים
 
תנאי אספקה מעולים לכל סוג של צרכן ומחירים מעולים, אנו נמצאים בקשר עם יצרני ברזל מובחרים, מה שמאפשר לנו לתמחר לכם גדרות ברזל במחירים מועדפים.
 
שירות ייעוץ לפני מכירה
 
גם אם אינך אדריכל או יזם, תוכל לפנות אלינו ישירות ואנו נבחן את ביתך או המתחם שלך, ונמליץ על גדרות מועדפות בהתאם לצרכים שלך. אנו ניקח בחשבון גם את הסביבה העיצובית של המבנה כדי שכל גדר שתקיף את סביבתו תשפר את החזות, ואת העיצוב של מבואת הכניסה בפרט.
 
פנו אלינו לרכישת גדרות מעוצבות בהזמנה אישית!